אודות

אודות
טופ מרקטינג הוקמה כמענה לצורך בחברות בינוניות וקטנות  המתמודדות עם בעיות ואתגרים שאינם מאפיינים ארגונים גדולים... 

Top marketing הוקמה על ידי חניתה שושן - מומחית בניהול, שיווק ומכירות בעלת ניסיון רב שנים בשוק בארץ, כמענה לצורך בחברות בינוניות וקטנות  המתמודדות עם בעיות ואתגרים שאינם מאפיינים ארגונים גדולים, כמו גם עם המגבלה העיקרית שהיא מגבלת התקציב וכ"א שמונעת מהן למצות את פוטנציאל השוק במלואו ומשאירות את הזירה בענפים רבים לחברות גדולות ומבוססות מהן. 

בחברות אלו הניהול הנדרש הוא מתוחכם ויצירתי ולא פחות חשוב משתנה.

 בחברות הללו בד"כ היזם/ים הם הבעלים שפתחו את החברה מתוך חלום, רעיון, מוצר, שירות או מומחיות בתחום מסוים. מהר מאוד הם מצאו את עצמם שקועים בניהול השוטף שכולל לקוחות, ספקים, ייצור/ייבוא, עובדים, חשבונות, בנקים, מימון והשיווק שהוא המרכיב העיקרי בהצלחת  חברות נדחק לפינה.

אם נסתכל בארגונים הגדולים, תחת מנהל החברה ישנן פונקציות מקצועיות רבות - מנהל שיווק, מכירות, שירות לקוחות, משאבי אנוש, יחסי ציבור, מיתוג ועוד – אנשי מקצוע מומחים בתחומם ויחד הם מניעים את העסק - כל אחד בתחום התמחותו.

Top Marketing מאפשרת פתרון מלא, מקצועי לשיווק והמכירות  בחברה שלך ומאפשרת לך להתמקד במה שאת/ה טוב/ה ואוהב/ת והכי חשוב, אנו איתך "כשותפים" שלך   לחלוק אחריות, להתייעץ ומביאים איתנו ניסיון עסקי הרב וקשרים.

 נלווה ונייעץ לך ולמנהלים בחברה, מהי האסטרטגיה השיווקית הנכונה והמתאימה לחברה, לשוק ולמוצר בנקודת הזמן הנוכחית, כיצד להגדיל את המכירות ואת ההכנסות בחברה ונלווה אותך עד לביצוע ולתוצאות.

אנו מחויבים לך להצלחה 


Top marketing מפוטנציאל להצלחה  - כי שיווק נכון הוא המפתח להצלחה של העסק שלך.

 חניתה שושן בוגרת מנהל עסקים, כלכלה ומשפטים בעלת ניסיון רב בתחום ניהול השיווק, המיתוג והמכירות בחברות גדולות ומובילות במשק בתפקידים בכירים, הקימה ומנהלת את חברת טופ מרקטינג. 


צור קשר:
שם מלא:
מייל:
טלפון:
תוכן הפנייה:
Powered by Artvision | Truppo Websites